Nasza firma zajmuje się wyposażeniem serwisów samochodowych i oponiarskich w urządzenia i materiały eksploatacyjne niezbędne do codziennej pracy. Rozbudowana sieć dystrybucyjno-handlowa składająca się m.in. z mobilnych przedstawicieli handlowych zapewnia szereg rozwiązań umożliwiających wygodną i szybką formę dostawy naszych produktów do klienta. Aby uczynić współpracę z naszymi klientami łatwiejszą, oferujemy różne formy finansowania, z których jedną z najczęściej wybieranych jest leasing. Aby ułatwić i przyśpieszyć procedury  związane z uzyskaniem finansowania na zakup urządzeń, podpisaliśmy umowę z jednym z liderów usług leasingowych.

Dlaczego leasing? 

To nowoczesne forma finansowania, która pozwoli Ci na zaliczenie każdej raty za sprzęt do kosztu uzyskania przychodu. Dzięki temu oszczędzasz – zapłacisz mniejszy podatek dochodowy.
Ponadto dzięki leasingowi znacznie szybciej skorzystasz z odpisów podatkowych – nawet po 36 miesiącach maszyny będą w całości w kosztach Twojej firmy, podczas gdy w przypadku zakupu w kredycie czy też za gotówkę amortyzacja trwa aż 86 miesięcy.

Zalety naszej oferty:

  • Bardzo szybka decyzja -  nawet w 15 minut.
  • Leasing już od 102% -zmniejsz koszt leasingu o 700 zł w promocji  bankowo-leasingowej!
  • Nie musisz dostarczać nam dokumentów firmowych – wystarczy nam sam dowód osobisty, dla spółek prawa handlowego – dodatkowo pieczątka.
  • Sprzęt odbierzesz od razu – umowa będzie gotowa w pół godziny.