Dystrybutor systemów kontroli ciśnienia TPMS, Anwa-Tech sp. z o.o. informuje o pojawieniu się najnowszej wersji czujnika z rodziny T-Pro Hybrid.

 

Tuż przed nadchodzącym sezonem wymiany opon, pojawił się najnowszy czujnik TPMS - T-Pro Hybrid 1.5. Nowa wersja sprawdzonego już wcześniej rozwiązania zapewnia pełną elastyczność pracy i najnowszą wersję oprogramowania sprawiając, że nowy T-Pro jest kompatybilny z 99% pojazdów z 2018 roku wyposażonych w bezpośredni układ kontroli ciśnienia kół. Tak wysokie pokrycie, to jeden z najlepszych wyników wśród producentów czujników TPMS. Czujnik T-Pro Hybrid 1.5 dzięki technologii “dual-valve” gwarantuje możliwość stosowania zaworów metalowych i gumowych bez konieczności wymiany obudowy czujnika.

 

T-Pro Hybrid 1.5 to również szybkość pracy. Czujnik jest najszybszym konfigurowalnym czujnikiem. Dodatkowo montaż jest usprawniony przez kompaktową konstrukcję, która jest bardzo łatwa w instalacji na obręczy koła.

 

Zgodnie z polityką jakości producenta, każdy element jest produkowany i testowany za pośrednictwem automatycznej linii produkcyjnej, która sprawia, że użytkownik końcowy otrzymuje produkt premium spełniający wymagania jakościowe normy IATF 16949.

W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami handlowymi, dilerami oferującymi produkty marki T-Pro lub działem obsługi klienta dostępnym pod numerem +48 22 783 41 61 oraz adresem e-mail info@anwa-tech.pl

Aby sprawdzić listę dostępnych czujników TPMS kliknij tutaj.