Szkolenia dla wulkanizatorów

Obsługa i naprawa opon ciężarowych to szkolenie dedykowane dla pracowników wulkanizacji i serwisów ogumienia obsługujących koła pojazdów ciężarowych o DMC powyżej 3.5 tony. Zapraszamy wszystkich, którzy obsługują pojazdy ciężarowe i ogumienie ciężarowe. Regularne szkolenia podnoszą poziom kwalifikacji, sprawność wykonywania poszczególnych czyności serwisowych a także bezpieczeństwo pracy. Zapraszamy również osoby, które planują rozpoczęcie działalności na stanowisku serwisanta opon lub wulkanizatora. Aktualne szkolenie podnosi poziom wiedzy i wartość pracownika w każdym warsztacie obsługującym samochody ciężarowe. 

 

Plan szkolenia

Szkolenie zaczynamy od przygotowania stanowiska pracy z nastawieniem na bezpieczeństwo pracownika i sprzętu wykorzystywanego do serwisu opon. W kolejnym etapie kursanci uczą się zasad diagnostyki opon i obręczy oraz prawidłowych technik montażu i wyważania kół. Omawiane są również przyczyny i metody zapobiegania nieprawidłowemu zużywaniu się ogumienia.

Szczególny nacisk kładziemy na zagadnienia związane z bezpieczeństwem w czasie obsługi kół ciężarowych.

Blok tematyczny dotyczący naprawy opon skierowany jest na naukę szczegółowej diagnostyki uszkodzeń opon pod kątem weryfikacji możliwości wykonania naprawy oraz doboru prawidłowej technologii. Część praktyczna obejmuje wykonywanie napraw uszczelniających i wzmacniających przy użyciu materiałów do wulkanizacji na zimno oraz na gorąco. Kursanci mają możliwość poznać charakterystykę punktowych oraz sekcyjnych pras wulkanizacyjnych.

 

Informacje o prowadzącym

Obsługę i naprawę opon ciężarowych prowadzi Ryszard Marcinkowski, wieloletni ekspert w dziedzinie napraw i eksploatacji ogumienia samochodów ciężarowych. Szkoleniowiec posiada niezbędną wiedzę i doświadczenie umożliwiające naukę pracy w zawodzie wulkanizatora i serwisanta opon. Poza pracą a jednocześnie po zakończeniu szkolenia można z nim porozmawiać o rybach i sztuce wędkowania.


Program szkolenia

Całkowity czas trwania szkolenia wynosi 1 dzień.

 

08.00 | Rozpoczęcie zajęć

12:00 | Przerwa obiadowa

18.00 | Zakończenie szkolenia

Pełny program szkolenia można pobrać tutaj

 

Najbliższy termin

24 luty 2020

 

Lokalizacja

Szkolenie odbywa się w obiekcie szkoleniowym Anwa-Tech znajdującym się w miejscowości Cyganka koło Mińska Mazowieckiego (woj. mazowieckie).

Dokładny adres:

Anwa-Tech sp. z o.o.
Szkolna 45
05-300 Cyganka
Link do mapy Google Maps: kliknij tutaj

Koszt szkolenia

Całkowity koszt szkolenia wynosi 500,00 zł netto za osobę. Aby wziąć udział w szkoleniu należy wpłacić należność za każdego z uczestników na rachunek bankowy Anwa-Tech.

Dane rachunku bankowego:

Anwa-Tech Sp. z o.o.
ul. 3 Maja 89
05-071 Sulejówek
BNP Paribas Bank Polska S.A.
ul. Kasprzaka 10/16
01-211 Warszawa
49 1750 0009 0000 0000 0727 8578
BIC:    PPABPLPK

Dodatkowe informacje

W przypadku nie zebrania się wymaganej liczby uczestników zastrzegamy sobie prawo do zmiany terminu lub odwołania szkolenia. Więcej szczegółów związanych ze szkoleniem można uzyskać pod adresem e-mail: szkolenia@anwa-tech.pl lub telefonicznie pod numerem +48 509 580 803.