Szkolenia dla mechaników motocyklowych

Obsługa motocykla - poziom podstawowy jest szkoleniem dedykowanym dla osób, które chcą poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności dotyczące obsługi motocykla od strony warsztatowej. Poza mechanikami, serdecznie zapraszamy pracowników serwisów ogumienia, którzy potrzebują pogłębić wiedzę na temat obsługi kół motocyklowych, zasad związanych z podnoszeniem motocykli a także prawidłowego demontażu poszczególnych elementów. Zapraszamy również pasjonatów jednośladów, którzy poza samą jazdą czerpią też przyjemność z obsługi swoich maszyn.

 

Plan szkolenia

Szkolenie zaczynamy od przygotowania stanowiska pracy z nastawieniem na bezpieczeństwo mechanika a także bezpieczeństwo samego motocykla. W kolejnym etapie kursanci poznają budowę opon i obręczy a także sposoby właściwego wykonania naprawy opony motocyklowej. Ćwiczymy również montaż oraz wyważanie kół na dedykowanej wyważarce motocyklowej. Przy okazji czynności związanych z demontażem kół omawiamy zależności mechaniczne pomiędzy kołem a układami współpracującymi jak hamulce czy napęd motocykla. W okolicy godziny 12:00 przewidziana jest 30-minutowa przerwa obiadowa. Po przerwie zajmiemy się obsługą układu tocznego, hamulcowego a także regulacją układu zawieszenia. Zajmiemy się również serwisem olejowym i obsługą napędu. Szkolenie kończymy modułem związanym z przedsezonową obsługą motocykla, wymianą linek, klamek i innych typowych elementów motocykla. Do przeprowadzenia szkolenia zaangażowane będą dwa motocykle szkoleniowe jak Yamaha TT600R oraz BMW R1200GS. Przewidywana liczebność grupy szkoleniowej wynosi od 6 do 10 osób.

Szkolenia dla warsztatów motocyklowych

 

Informacje o prowadzącym

Szkolenie motocyklowe poprowadzi Mariusz Paluszek z dolnośląskiej grupy motocyklowej. Mariusz jeździ "motocyklem" od 10 roku życia. Debiut na jednośladzie zaliczył na motorynce sprezentowanej przez dziadka. Jest absolwentem Technikum Samochodowego w Strzelinie. Karierę z naprawą motocykli i samochodów rozpoczął w 2000 roku. Poza pracą w motoryzacji pełni funkcję instruktora i trenera Taekwondo. 

 

Program szkolenia

Całkowity czas trwania szkolenia wynosi 1 dzień.

09.00 | Rozpoczęcie zajęć
12:00 | Przerwa obiadowa
18.00 | Zakończenie szkolenia

Pełny program szkolenia można pobrać tutaj

 

Najbliższy termin

25 luty 2020

12 marca 2020

 

Lokalizacja

Szkolenie odbywa się w obiekcie szkoleniowym Anwa-Tech znajdującym się w miejscowości Cyganka koło Mińska Mazowieckiego (woj. mazowieckie).

Dokładny adres:

Anwa-Tech sp. z o.o.
Szkolna 45
05-300 Cyganka
Link do mapy Google Maps: kliknij tutaj

 

Koszt szkolenia

Całkowity kosz szkolenia wynosi 500,00 zł netto za osobę. Aby wziąć udział w szkoleniu należy wpłacić należność za każdego z uczestników na rachunek bankowy Anwa-Tech.

Dane rachunku bankowego:
Anwa-Tech Sp. z o.o.
ul. 3 Maja 89
05-071 Sulejówek
BNP Paribas Bank Polska S.A.
ul. Kasprzaka 10/16
01-211 Warszawa
49 1750 0009 0000 0000 0727 8578
BIC:    PPABPLPK
 

Dodatkowe informacje

W przypadku nie zebrania się wymaganej liczby uczestników zastrzegamy sobie prawo do zmiany terminu lub odwołania szkolenia. Więcej szczegółów związanych ze szkoleniem można uzyskać pod adresem e-mail: szkolenia@anwa-tech.pl lub telefonicznie pod numerem +48 509 580 803.