Podstawowa obsługa motocykla w serwisie oponiarskim jest szkoleniem dedykowanym dla wszystkich osób, które chcą poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności o obsługę motocykla. Mimo tego, że jest to szkolenie dedykowane głównie dla wulkanizatorów oraz mechaników, każdy pasjonat motocykli może wziąć w nim udział i zdobyć nowe przydatne umiejętności.

 

Szkolenie składa się z dwóch modułów. Moduł pierwszy dotyczy ogumienia. Podczas części teoretycznej kursanci poznają budowę opon i obręczy motocyklowych, a także sposoby wykonywania napraw ogumienia. Podczas zajęć praktycznych wykonujemy naprawy opon motocyklowych. Poznajemy również różnicę pomiędzy naprawami permanentnymi a tymczasowymi. Ćwiczymy również montaż ogumienia oraz wyważanie kół na dedykowanej do tego wyważarce motocyklowej.

Moduł drugi dotyczy zagadnień związanych z obsługą mechaniczną motocykla. Kursanci poznają budowę motocykla oraz uczą się jego prawidłowej obsługi. Podczas ćwiczeń z prawdziwymi motocyklami instruktor pokazuje oraz omawia najistotniejsze czynności z zakresu podstawowej mechaniki. Kursanci uczą się między innymi wymiany koła, regulacji łańcucha, obsługi układu hamulcowego oraz wymiany oleju.

 

Zajęcia odbywają się w dwóch grupach liczących maksymalnie po czterech uczestników.

 

UWAGA!!! Najbliższe szkolenie odbywa się w dniach 27 i 28 lutego 2019.

Na zgłoszenia czekamy do 20 lutego 2019!!!

 

 

 

 

Harmonogram szkolenia: 2 dni
08.00 - rozpoczęcie zajęć
13.00-14.00 - przerwa obiadowa (posiłek zapewnia organizator)
19.00 - zakończenie szkolenia

Koszt szkolenia:
500,00 zł netto/uczestnik

 

Aby wziąć udział w szkoleniu należy wykonać przelew opłaty za każdego z uczestników na konto firmy, lub opłacić szkolenie gotówką w dniu jego rozpoczęcia.


Dane rachunku bankowego:
Anwa-Tech Sp. z o.o.
ul. 3-go Maja 89
05-071 Sulejówek
Bank RAIFFEISEN BANK POLSKA SA
Nr. konta PL 49 1750 0009 0000 0000 0727 8578
SWIFT RCBWPLPW

Szkolenia stacjonarne odbywają się w obiekcie szkoleniowym znajdującym się w miejscowości Cyganka (kod pocztowy 05-300) przy ulicy Szkolnej 45.


Zachęcamy do zasubskrybowania naszego kanału You Tube i śledzenia playlisty Szkolenia
Zainteresowanych dodatkowymi szczegółami zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: szkolenia@anwa-tech.pl lub telefonicznie pod numerem +48 509 580 803.


 

W przypadku nie zebrania się minimalnej wymaganej liczby uczestników organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu lub odwołania szkolenia.