Szkolenie motocyklowe dla wulkanizatorów - Obsługa opon motocyklowych

Szkolenie dla osób, które chcą poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności dotyczące obsługi opon motocyklowych. Poza mechanikami, serdecznie zapraszamy pracowników serwisów ogumienia, którzy szukają wiedzy na temat obsługi kół motocyklowych. Zapraszamy również pasjonatów jednośladów, którzy poza samą jazdą czerpią też przyjemność z obsługi swoich maszyn.

 

Plan szkolenia

Szkolenie zaczynamy od przygotowania stanowiska pracy z nastawieniem na bezpieczeństwo pracy. W kolejnym etapie omówimy budowę opon i obręczy a także sposoby właściwego wykonania naprawy opony motocyklowej a także zasad klasyfikowania opony do naprawy lub utylizacji. Ćwiczymy również montaż z wykorzystaniem montażownicy do opon oraz wyważanie kół na dedykowanej wyważarce motocyklowej z opcją wyważania statycznego i dynamicznego. W okolicy godziny 12:00 przewidziana jest 30-minutowa przerwa obiadowa. Przewidywana liczebność grupy szkoleniowej wynosi od 4 do 6.

 

Informacje o prowadzącym

Obsługę i naprawę opon motocyklowych prowadzi Piotr Konarski Stanaszek, ekspert w dziedzinie napraw i eksploatacji ogumienia samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, rolniczych i przemysłowych (OTR). Posiada niezbędną wiedzę i doświadczenie umożliwiające naukę pracy w zawodzie wulkanizatora i serwisanta opon. Poza pracą a jednocześnie po zakończeniu szkolenia można z nim porozmawiać o boksie i wędkowaniu.

 

Program szkolenia

Całkowity czas trwania szkolenia wynosi 1 dzień.

08.00 | Rozpoczęcie zajęć
12:00 | Przerwa obiadowa
16.00 | Zakończenie szkolenia

 

Najbliższy termin

Aby zobaczyć termin kliknij: sprawdź najbliższy termin. Jeśli masz więcej pytań, napisz na szkolenia@anwa-tech.pl. 

 

Lokalizacja

Szkolenie odbywa się na stanowisku warsztatowym Anwa-Tech znajdującym się w Sulejówku niedaleko Warszawy.

Dokładny adres:

Anwa-Tech sp. z o.o.
3 Maja 89
05-071 Sulejówek

 

Koszt szkolenia

Całkowity kosz szkolenia znajdziesz na stronie naszego sklepu internetowego. Wejdź na nią i sprawdź aktualną cenę. Aby wziąć udział w szkoleniu należy zamówić i opłacić szkolenie na stronie sklepu. Przykładowo, jeśli zamówisz 2 sztuki, na szkolenie będzie mogło przyjechać 2 osoby. Szkolenia rezerwujemy w kolejności schodzenia zamówień. Zamów już dziś. 

 

Dodatkowe informacje

W przypadku nie zebrania się wymaganej liczby uczestników zastrzegamy sobie prawo do zmiany terminu lub odwołania szkolenia. Więcej szczegółów związanych ze szkoleniem można uzyskać pod adresem e-mail: szkolenia@anwa-tech.pl lub telefonicznie pod numerem +48 509 580 807.