Informujemy o ukazaniu się 34 edycji katalogu zawierającego narzędzia i urządzenia ESCO. Katalog prezentuje nowe i niezwykle ciekawe rozwiązania proponowane przez ESCO. Szczególną uwagę należy zwrócić na uzupełnienie linii produktowej ESCO, która będzie dostępna już w czerwcu 2018 roku. Znajdą się w niej nowe urządzenia do pompowania, przewody pneumatyczne, zwijadła do pompowania i wiele innych. Pojawi się również nowa seria profesjonalnych klinów do kół. Zachęcamy do śledzenia oferty na bieżąco.

Jak zawsze w imieniu całego zespołu zajmującego się sprzedażą urządzeń marki ESCO, dziękujemy wszystkim użytkownikom za dotychczasową współpracę zaufanie nam jako dystrybutorowi urządzeń i narzędzi ESCO. Wspólnie z amerykańskim dostawcą będziemy kontynuować dystrybucję urządzeń najwyższej jakości a także rozwijać możliwości serwisu posprzedażnego, tak byśmy razem odnieśli więcej sukcesów niż kiedykolwiek wcześniej.

W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami handlowymi, dilerami oferującymi urządzenia marki ESCO lub działem obsługi klienta dostępnego pod numerem +48 22 783 41 61 oraz adresem e-mail info@anwa-tech.pl

Aby pobrać katalog ESCO kliknij tutaj.

 

Z poważaniem,

Łukasz Popławski