Szkolenia dla warsztatów to nasza edukacyjna oferta pozwalająca na zdobycie wiedzy i praktycznych umiejętności niezbędnych do pracy w warsztacie obsługującym samochody lub inne pojazdy silnikowe. Program szkoleń został skonstruowany tak by omawiane zagadnienia w jak największym stopniu odzwierciedlały problemy, z którymi borykacie się w codziennej pracy.

 

Szkolenia stacjonarne realizujemy w Centrum Szkoleniowym Anwa-Tech znajdującym się w miejscowości Cyganka w pobliżu Mińska Mazowieckiego. W zależności od potrzeb korzystamy również z infrastruktury własnego warsztatu samochodowego znajdującego się w Sulejówku.

W przypadku szkoleń stacjonarnych każdy uczestnik ma zapewniony ciepły posiłek i serwis kawowy. W razie konieczności noclegu można skorzystać z kilku sprawdzonych hoteli zlokalizowanych w odległości od 5 do 10 km od Centrum Szkoleniowego.

Szkolenia wyjazdowe realizujemy w miejscu wyznaczonym przez klienta. Do realizacji szkolenia wykorzystujemy istniejącą infrastrukturę i sprzęt. Po wcześniejszej konsultacji, możemy uzupełnić sprzęt niezbędny do zrealizowania szkolenia. Program szkoleń wyjazdowych ustalany jest indywidualnie i uwzględnia potrzeby edukacyjne wyznaczone przez zleceniodawcę.

 

Wszystkie szkolenia zakończone są egzaminem a każdy uczestnik otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu szkolenia stanowiące potwierdzenie zdobytej wiedzy i umiejętności.

Anwa-Tech znajduje się w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych, dzięki czemu wydawane przez nas certyfikaty są respektowane przez Urząd Pracy w trakcie procedury pozyskiwania dotacji z UP.

Szczegóły dotyczące oferowanych szkoleń i kursów prezentujemy na stronie oferta szkoleń.

Zapraszamy do udziału w naszych szkoleniach :)