Trzy dekady motoryzacji

Działalność na rynku wyposażenia warsztatów samochodowych rozpoczęliśmy w 1989 roku. Od początku nieustannie poszerzamy ofertę produktów i usług, która obecnie skierowana jest do warsztatów obsługujących samochody osobowe i dostawcze, ciężarowe, rolnicze, przemysłowe a także motocykle i motorowery. Główne grupy produktów kierowanych do motoryzacji to podnośniki samochodowe i specjalistyczne, meble warsztatowe i narzędzia ręczne, urządzenia diagnostyczne, maszyny do montażu i wyważania kół, materiały do wulkanizacji i serwisu ogumienia.
Niezależnie od oferty dystrybuowanych przez nas producentów, produkujemy znaną w branży motoryzacyjnej gamę podnośników przeznaczonych do podnoszenia smaochodów osobowych i dostawczych a także szereg rozwiązań niezbędnych w czasie serwisu oguemienia pojazdów ciężarowych, rolniczych i przemysłowych. 

Jakość produktów

W trosce o jakość oferowanych przez nas produktów i usług, prowadzimy rygorystyczną politykę  jakości potwierdzoną certyfikatami ISO 9001 oraz Urzędu Dozoru Technicznego.
Nasze doświadczenie i wiedza pozawala na odpowiedni dobór produktów i usług do konkretnego zadania wyznaczonego przez klienta. Szeroka oferta pozwala dostarczyć rozwiązania dla odbiorców wymagających produktu klasy PREMIUM, produktów klasy średniej  a także odbiorców, którzy dopiero wkraczają w świat motoryzacji i oczekują rozwiązań podstawowych dających dostateczną możliwość rozwoju biznesu przy niskim koszcie inwestycyjnym. Wszystkie z naszych produktów posiadają niezbędne certyfikaty i dopuszczenia wymagane na terenie Polski i Unii Europejskiej. Każde urządzenie posiada gwarancję producenta, której okres wacha się od 12 do 36 miesięcy a czasem dłużej.  

Serwis techniczny

Dysponujemy wykwalifikowanym i profesjonalnym zespołem techników i serwisantów, którzy zajmują się montażem i uruchomieniem dostarczanych produktów i rozwiązań. Zadaniem zespołu technicznego jest również realizacja zleceń konserwacyjnych i eksploatacyjnych, obsługa gwarancyjna urządzeń oraz serwis pogwarancyjny. Priorytetem zespołu technicznego jest również utrzymanie dostępności części zamiennych i podzespołów przeznaczonych do oferowanych produktów oraz stała kontrola i monitorowanie jakości produktu dostarczanego przez współpracujących z nami producentów. 

Dystrybucja i logistyka

Sieć dystrybucyjno handlowa składa się z regionalnych przedstawicieli handlowych, których zadaniem są stałe i regularne dostawy towarów do współpracujących warsztatów. Dystrybucja prowadzona jest również przy pomocy sieci dilerów i dsytrybutorów oferowanych produktów i marek. Posiadamy również platformę sprzedaży internetowej kierowaną do odbiorców biznesowych. W celu ustalenia najbliższego dystrybutora naszych produtków na terenie kraju i poza granicami Polski zapraszamy do kontaktu z działem sprzedaży. 

Szkolenia

Dla pełnej satysfakcji naszych odbiorców uruchomiliśmy centrum szkoleniowe, w którym realizujemy kursy i warsztaty przeznaczone dla pracowników branży motoryzacyjnej. Ofetę szkoleniową wzbogaca własny wielo stanowiskowy serwis samochodowy wyposażony w stanowiska do naprawy pojazdów, regulacji geometrii zawieszenia, serwisu układu hamulcowego, napraw systemu klimatyzacji, wymiany oleju i obsługi ogumienia. Oferujemy również indywidualne szkolenia realizowane w lokalizacji wyznaczonej przez klienta, w kraju lub za granicą. Wierzymy, że możemy spełnić wymagania każdego z naszych odbiorców. Zapraszamy do współpracy.