Wyposażenie warsztatatów i wulkanizacji | Anwa-Tech

Wyposażenie warsztatów samochodowych i produkcja podnośników

Wyposażenie warsztatów jest naszą podstawową działalnością pozwalającą na docieranie z ofertą do bardzo szerokiej grupy odbiorców reprezentujących warsztaty motocyklowe, samochodów osobowych i dostawczych, ciężarowe, maszyn rolniczych i maszyn budowlanych. Bardzo ważną specjalizacją dla nas są podnośniki samochodowe a w szczególności produkcja podnośników. Oferta podnośników łączy blisko 200 modeli o różnych udźwigach i zastosowaniach. Jako producent oferujemy elastyczność wynikającą z pełnej kontroli procesów produkcyjnych. Umożliwiamy dostosowanie specyfikacji produktów do konkretnych wymogów technicznych i zapotrzebowania.
Ofertę wyposażenia warsztatów dopełnia bogaty wybór narzędzi ręcznych, wózków narzędziowych, stołów warsztatowych i pozostałych rozwiązań ułatwiających właściwą organizację narzędzi na stanowisku roboczym. 

 

Wyposażenie wulkanizacji i materiały do naprawy opon

Równie ważną specjalizacją jest dla nas wyposażenie wulkanizacji i oferta materiałów wulkanizacyjnych, narzędzi  i urządzeń przeznaczonych dla serwisów ogumienia i zakładów bieżnikowania opon, programatorów i czujników TPMS a także stanowisk do montażu i wyważania kół. Oferta jest kierowana do serwisów ogumienia samochodów osobowych, pojazdów ciężarowych, maszyn rolniczych i maszyn budowlanych. Ofertę poszerza wyposażenie przemysłowe kierowane do zakładów bieżnikowania opon oraz zakładów naprawy taśm przenośnikowych. Obecność zakładu produkcyjnego w strukturze firmy pozwala na produkcję urządzeń takich jak kosze do pompowania kół, inflatory i rozpieraki do naprawy opon. Centrum edukacyjne realizujące szkolenia związane z naprawą i serwisem ogumienia daje naszym odbiorcom pełny dostęp do najnowszej wiedzy i osiągnięć technicznych producentów zajmujących się eksploatacją ogumienia i wyrobów gumowych. 

 

Sprzedaż do partnerów B2B - internetowa platforma sprzedaży

Cenimy współpracę z partnerami biznesowymi B2B i wiemy jak ważny jest dla nich czas dostępu do informacji o produkcie a także czas realizacji zamówienia. To dla nich przygotowaliśmy specjalną platformę sprzedaży internetowej b2b.anwa-tech.pl.